• |
ide | kryesore

Mimoza Shkodra publikon këngën që i dedikohet ndarjes nga Seldi (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Ndarja e Mimozës dhe Seldit ka qenë ndër më të komentuarat në media dhe ndonëse i dhanë fund lidhjes, dy këngëtarët vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi Seldi është parë shpesh në shoqërinë e Keisi Medinit dhe dje modelja postoi një video me Seldin gjatë një eventi.Dyshja do bashkëpunojnë për një këngë të re, por para tyre ka publikuar këngën e saj Mimoza.

“Sot do pi” quhet kënga e re e Mimozës, teksti i të cilës sërish përflitet se i dedikohet ndarjes nga Seldi.“Sot do pi se për ty s’është tu ma ni”, këndon Mimoza.
Kujtojmë që edhe kënga tjetër e re e saj, “Mu ma le fajin” u tha se iu dedikua Seldit, por Mimoza i hodhi poshtë thashethemet.

https://www.youtube.com/watch?v=y5jXJAwGlzY

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu