• |
ide | kryesore

FOTO/ “Shi me gjyma?” Tallje pa fund për Erion Veliajn në internet

Pikante

Kjo e enjte ishte dita e verës dhe pavarësisht rrënjëve pagane të saj, shqiptarët e celebrojnë prej vitesh këtë ditë. Në Tiranë nuk u zhvillua asnjë organizim për shkak se kryebashkiaku Veliaj i shtyu aktivitetet për më 17 mars me justifikimin se “do të binte shi me gjyma”.

Ishin të shumtë që e konsideruan këtë lëvizje të Veliajt si tentativë për të organizuar një anti-miting pas protestës së opozitës që mbahet të shtunën. Por duke qenë së të enjten gjatë gjithë ditës nuk pati asnjë pikë shiu në rrjet ka plasur gallata me Lalin. Më poshtë disa nga më pikantet.

 

Image may contain: one or more people

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu