• |
ide | kryesore

“Hajde Liam, por jo nga Rinasi”/ Plas gallata dhe ironia në internet (FOTO)

Pikante

Kanë qenë të shumta talljet dhe ironitë me grabitjen e 10 milionë eurove në Rinas.

Nuk kanë munguar komentet dhe MEME-t.

Disa më pikantet i keni më poshtë. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. HA HA HA,Jeni te medhenj😂😂😂!!!
    Generalesh -DOREHEQJE. KSHTU BAN BURRI(ne se ke edhe paksa’ burrni’!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu