• |
ide | kryesore

Cara Delevingne dhe Ashley zyrtarizojnë lidhjen

Paparazzi, Slider

Cara Delevingne dhe partnerja e saj Ashley e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private, por së fundmi kanë vendosur të jetojnë bashkë, duke e bërë lidhjen e tyre më serioze se më parë.


Sipas ‘US Weekly’ Benson ka shitur shtëpinë e saj në Los Angeles dhe është zhvendosur në shtëpinë e Delevingne. Ky ishte një lajm i cili u bë publik papritur, ndërsa fansat e tyre kanë nisur të komentojnë menjëherë në rrjetet sociale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *