• |
ide | kryesore

FOTO/ PS mbush kutitë, plas gallata në internet

Pikante

Publikimi i rezultateve në disa bashki të vendit kanë zbuluar një anë tjetër të votimeve të së dielës pasi disa kandidatë të PS për zgjedhjet kanë marrë më shumë vota se votues.

Për këtë shkak në rrjetet sociale kanë qenë pa fund shpotitë dhe MEME-t që tallin kryeministrin Rama, KQZ-në dhe qeverinë. ©LAPSI.al


Image may contain: 1 person, meme and text

2 Comments

  1. Ripjerdhja force e pare ndersa Bindesat e Ripjerdhjes force e dyte sukses i madh per demokarcin e Edvin pordhes🤧🤮🍡

  2. Skeci i estrades se Durresit me Fadil Hasen eshte epik! I vjeter ne kohe por aktual.
    Botojeni nje interviste qe i ka dhene Jojida Shehut dikur Fadili ne Vizoin+, kur shpjegon sesi 28 ÷ 7 = 13.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu