• |
ide | kryesore

Hugh Grant tregon arsyen pse ka refuzuar të puth Julia Roberts në film

Paparazzi, Slider

Kanë kalur pothuajse 20 vite nga filmi i cili me historinë e dashurisë ndërmjet një pronari librarie Will Thacker personzh ky i luajtur nga aktori i njohur Hugh Grant dhe syperyllit të Hollivudit Anna Scott rol i luajtur nga aktorja Julia Roberts mahniti të gjithë.

‘Notting Hill’ doli në kinematë në qershor të vitit 1999 dhe grumbulloi në arkë një shumë prej 516 milion dollarë.


Por pas filmit gjatë një interviste Hugh Grant ka rrëfyer se ai ka refuzuar ta puth Julia Roberts gjatë filmit dhe arsyeja ishte pikërisht goja e madhe e saj.

‘Refuzova ta puth Julian në film sepse ajo kishte një gojë të madhe’ është shprehur aktori, por Julia e njohur për natyrën e saj tolerante vendosi që ta fal aktorin dhe ishte e gatshme  të bashkëpunonte sërish me Hugh Grant.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu