• |
ide | kryesore

Syri i shkelur i Ibrahimovic: “Bëje me pasione, ose mos e bëj fare”

Sport, Video

I kriptuar, por gjithnjë inspirues në rrjetet sociale. Zlatan Ibrahimovic shkel syrin në një postim të bërë, shoqëruar me një pyetje, që do të krijojë zhurmë, ose ndasi opinionesh: “Bëje me pasion ose mos e bëj fare”. Fraza poshtë videos tregon një fytyrë të zbavitur të suedezit në fushë, gjatë një nxemje, me fanellën e Milan.

Një mesazh për dikë? Ndoshta është edhe kështu, sidomos pas ngjarjeve që kanë tronditur ambjentin kuqezi, me përplasjen e fortë mes Gazidis dhe Zvonimir Boban. Sulmuesi suedez, në të gjitha rastet, duket i karikuar në prag të transfertës kundër Genoa, që duhet të luhet të dielën në orën 12:30.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu