• |
ide | kryesore

Alex Rodriguez nxit dyshimet për një rikthim me ish bashkëshorten

-Instant, Paparazzi, Slider
Së fundmi  Alex Rodriguez po përflitet për një rikthim me ish-bashkëshorten e tij, Cynthia Scurtis.

Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Alex ka postuar një foto me të duke nxitur akoma më shumë dyshimet ke fansat.“Cynthia është mama klas për vajzat tona”, ka shkruar ai. Rodriguez dhe Scurtis kanë qenë të martuar në vitin 2002 dhe u ndanë në vitin 2008. Ata janë prindër të dy vajzave, Natashës dhe Ellës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.