• |
ide | kryesore

FOTO/ E fejuara e portierit të Atalantës “çmend” rrjetin me foto nudo

Sport

Foto e zhveshur në dush. Poza seksi dhe provokuese me një trup përrallor.

Bëhet fjalë për Giulia Provvedi, e fejuara e Pierluigi Gollini, portier i Atalanta. Fotot e saj kanë rënë në sy dhe po bëjnë xhiron e internetit. ©LAPSI.al

Image result for Giulia Provvedi Image result for giulia provvedi hot Image result for giulia provvedi hot Image result for giulia provvedi hot Image result for giulia provvedi hot

Image result for giulia provvedi hot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu