• |
ide | kryesore

Brooklyn Beckham, tashmë i fejuar (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Brooklyn Beckham, djali i David dhe Victoria Beckham është rritur mjaftueshëm sa për të na prezantuar të fejuarën.


Ditët e karantinës, ai i kaloi me të dashurën e tij dhe në përfundim të saj, doli i fejuar! “Dy javë më parë i kërkova shpirtit tim binjak të martohej me mua dhe ajo tha po! Jam burri më me fat në botë! Premtoj që do të jem bashkëshorti dhe babai më i mirë!”- shkruan djali jo dhe aq i vogël i çiftit të famshëm.


E dashura prej 1 viti, Nicole, nuk kishte si të mos e ndante një lajm të tillë me ndjekësit e saj, duke i shprehur publikisht dashurinë Beckham-it. “Ti më ke bërë vajzën më të lumtur në botë. Mezi po pres të kaloj me ty gjithë jetën time. Dashuria jote është dhurata më e mirë. Faleminderit Harper për këtë foto.”- i drejtohet ajo vogëlushes së familjesë a.k.a kunatës së ardhshme.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.