• |
ide | kryesore

Gjendet e vdekur ish e dashura e futbollistit

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish-e dashura e Jerome Boateng është gjetur e vdekur.


Trupi i Kasia Lenhardt, 25 vjeçe, u zbulua të martën nga policia në apartmenin e saj në Berlin. Kasia ka qenë në një romancë dashurie me mbrojtësin e Bayern Munchen për më shumë se një vit, por çifti u ndanë javën e kaluar më 2 shkurt. Boateng konfirmoi ndarjen përmes një postimi të publikuar në Instagram duke shkruar: “Siç dihet nga mediet, unë i dhashë fund marrëdhënies time me Kasia Lenhardt”.


“Ne do të vazhdojmë ndaras tani e tutje. Kjo është për të ardhur keq, por për familjen time dhe për mua është gjë e duhur”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *