• |
ide | kryesore

Taika Waititi reagon pas aludimeve për një romancë me Rita Ora-n

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rita Ora është përfolur  së fundmi në medis për një romancë me regjisorin, Taika Waititi.


Dyshja është  fotografuar shpeshnga paparacët teksa putheshin dhe përqafoheshin më njëri-tjetrin,Ata janë  komentuar gjithashtu edhe për foton ku shihen tepër të  afërt me aktoren Tessa Thompson. I pyetur nga gazetarët Tika ka treguar se nuk është penduar aspak për bërjen virale të këtyre fotove dhe ka mohuar lidhjen me Rita-n“Mendoj se në botën e internetit çdo gjë harrohet shumë shpejt. Gjithashtu, a është ndonjë çështje madhore? Jo, nuk është. Unë nuk po bëja asgjë të keqe. Është në rregull” , u shpreh ai.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu