• |
ide | kryesore

Kendall Jenner kritikohet për veshjen e saj për ‘Halloween’

-Instant, Paparazzi, Slider

Kendall Jenner është kritikuar së fundmi për veshjen e saj për ‘Halloween’.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Kendall, ka postuar disa foto ku ka zbuluar se është veshur si personazhi i Toy Stoy. Por versioni i saj i kukullës përmbante një këmishë të prerë që tregonte mesin e saj dhe pantallona xhins. Shumë fansa të Kendall-it modeles e komplimentuan për zgjedhjen ndërsa disa të tjerë shprehën acarimin e tyre në portretizmin e personazhit të dashur për fëmijët.


“Fëmijëria ime është shkatërruar”, shkroi një përdorues. “Kjo është qesharake”, tha një tjetër. “Është Halloween.  Ti thjesht po se*sualizon karakterin e një fëmije.”“Çfarë mënyrë për të prishur një film”, reagoi ndjekësi. “Më falni, por, për mendimin tim, nuk është e përshtatshme të bësh gjithçka seksi. Mos shkatërron gjithcka që është për fëmijët për hir të Zotit”, i tha dikush tjetër modeles. Përvec Kendall Jenner dhe motrat e saj zbuluan veshjet e tyre për festën. Kim Kardashian zgjodhi që këtë vit të shfaqej si Mystique nga X-Men, Kylie Jenner si Nusja e Frankenshtajnit, ndërsa Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u paraqitën të veshur si Chucky dhe Bride of Chucky./Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/10/31/cfare-simbolizon-halloween/


1 Comment

  1. Copat e mishit,skane faj,kur kane debila qe i ndjekin,thu se po bejne ndonji gje te madhe.
    Ka ik bota per lesh,njerzit ne vend te punojne me veten,si te ngrihen ne nivel,shohin dhe ndjekin njerez pa bosht,qe vetem çorodisin dhe asgje te mire nuk sjellin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.