• |
ide | kryesore

Ellie Goulding zbulon arsyen pse e mbajti të fshehtë shtatzaninë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Ellie Goulding ka zbuluar së fundmi arsyen pse priti që të ndante me publikun se ishte shtatzënë.

Ajo ka treguar se e ka patur të vështirë të pranonte këtë ndryshim në jetën e saj. “Më është dashur kohë që të mbledh mendjen dhe ta pranoj edhe vet si lajm. Unë doja të bëhesha nënë në atë periudhë, por nga ana tjetër nuk e kam definuar ndonjëherë veten nga mëmësia dhe nuk mendoj se të qenurit nënë të bën grua. Por tani që pres beben e parë, kam një entuziasëm të bukur. Në atë kohë kur mora vesh shtatzëninë, sapo kisha publikuar albumin tim të radhës dhe mbarova shkrimin e një libri. Pastaj filloi jeta në ‘lockdown’ dhe ne ndërruam shtëpi. Pasi u sistemuam edhe në shtëpinë tonë të re, ku u bë një banjë e bukur, të cilën kisha shumë dëshirë ta tregoja, mendova se është momenti duhur për të treguar diçka të madhe”, ka rrëfyer Ellie.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.