• |
ide | kryesore

Ellie Goulding zbulon arsyen pse e mbajti të fshehtë shtatzaninë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Ellie Goulding ka zbuluar së fundmi arsyen pse priti që të ndante me publikun se ishte shtatzënë.


Ajo ka treguar se e ka patur të vështirë të pranonte këtë ndryshim në jetën e saj. “Më është dashur kohë që të mbledh mendjen dhe ta pranoj edhe vet si lajm. Unë doja të bëhesha nënë në atë periudhë, por nga ana tjetër nuk e kam definuar ndonjëherë veten nga mëmësia dhe nuk mendoj se të qenurit nënë të bën grua. Por tani që pres beben e parë, kam një entuziasëm të bukur. Në atë kohë kur mora vesh shtatzëninë, sapo kisha publikuar albumin tim të radhës dhe mbarova shkrimin e një libri. Pastaj filloi jeta në ‘lockdown’ dhe ne ndërruam shtëpi. Pasi u sistemuam edhe në shtëpinë tonë të re, ku u bë një banjë e bukur, të cilën kisha shumë dëshirë ta tregoja, mendova se është momenti duhur për të treguar diçka të madhe”, ka rrëfyer Ellie.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu