• |
ide | kryesore

Arrestimi Breçanit/ Ish-drejtori i Policisë do shihte ndeshjen, u ndalua te stadiumi ‘Air Albania’

Lajme, Të fundit

Mbrëmjen e kaluar përfundoi në pranga ish-drejtori i policisë së Tiranës Erzen Breçani. Ai u vu në pranga pas një operacioni të SPAK, ku u lëshuan 11 urdhër arreste, pas zbërthimit të aplikacionit SKY ECC.


Në momentin e arrestimit, Breçani ka qenë pranë stadiumit ‘Air Albania’ bashkë me Dedan Gjonin, shef i Krimeve te komisariati Nr. 6 në Tiranë. Ata kishin prerë biletat për të parë ndeshjen e kombëtares me Ishujt Faroe, përballja e fundit për kualifikueset e europianit. Në atë moment, bashkë me Breçanin u arrestua edhe Dedan Gjoni.Ndërsa Breçani dhe djali i tij, Eralbi Breçani, akuzohen për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash.4 Comments

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

   Mutin do i hani edhe Breçanit, sikur Berishës, Jamarbërit etj.

   Ju do tju qijë rilindja racën e kurvave fukarenj muti

   1. Qetsohu o antikomunist , qetsohou.
    Sikur te kan arrestu baben po ben.
    Mos lexo gazeta dhe portale se po shkon per lesh.
    Do shkosh psikiatri.
    Kot po ben gam gam se ti je gjynafqar per vete, 4 veta ne nje shpi nje dhom e guzhin je .
    Por thjshjt nga inati qe po te arrestohen idhujt po ben si gore e terbuar .
    Hik o trap shih shendetin mendor se Sala, Rama dhe Meta , edhe po u burgosen i kane siguruar gjeneratat e me pasme, kurse ti nuk ke lek as pajen ti besh vajzes.

 1. Jo or mik 09:37 ,ka dalë i çik. Ku jemi? Apo e di që jemi në diktaturë dhe ti si nostalgjik i saj të pëlqen të shohësh të gjithë në burg!!! Dhe ndoshta Rama dhe rilindja t’a plotëson dëshirën se siç duket!!! Por nuk mendon pakëz që është fushatë për të treguar se shteti neokomunist funksionon!!! Tipike komuniste. Si dikur e tani!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *