• |
ide | kryesore

Bebe Rexha dhe Martin Garrix arrijnë sukses në Spotify

-Instant, Paparazzi, Slider

Kënga e tyre “In the name of Love” arriti 1 miliard dëgjime në Spotify.


Garrix është artisti i parë holandez që e ka arritur këtë sukses me një këngë. Ky moment magjik shënon edhe këngën e parë të artistes Rexha në miliarda dëgjime. Lista e këngëve me mbi një miliard dëgjime në Spotify nuk është shumë e gjatë. Për momentin përfshin pak më shumë se 100 këngë ku “In the name of love” do të shtohet pas ditës së sotme.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu