• |
ide | kryesore

Kylie Jenner flet për shtatëzaninë e dytë

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner në një komunikim me fansat në Instagram i tha atyre se kishte një lajm mjaft të mirë për t’ju dhënë që sigurisht do t’i emociononte.


Ata menjëherë nisën dyshimet për një shtatzëni të dytë të Kylie Jenner dhe komentet vërshuan në Instagramin e saj. Edhe pse lajmi bëri bujë në media Kylie i ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet për një shtatëzëni të dytë.


E pyetur nga një fans në koment në lidhje me këtë çështje ajo i ka hedhur poshtë pretendimet dhe në përgjigje të pyetjeve tha:

“Jo nuk është kjo, LOL”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu